ANASAYFA KURUMSAL BELGELER HİZMETLER REFERANSLAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 
  HİZMETLERİMİZ  
     
 
Kurumsal Web Site Tasarımı
 
Web tasarım ihtiyacınıza göre standart paket sistemlerin yanında size özel ve özgün bir tasarımla profesyonel çözümler sunmaktayız. Hazırladığımız çalışmalarda hazır template tasarım kullanmamaktayız. Tüm çalışmalarımız (standart paketler ve özel çalışmalar) firmamızın profesyonel elemanları tarafından geliştirilmektedir.  
 
Kurumsal Network Hizmeti
 
Ağ danışmanlarımız mevcut network yapınızı değerlendirerek, güncel ve gelecekteki network gereksinimlerinizi anlayarak size en uygun olan e-business gereksinimlerinizi karşılayacak network strateji ve dizayn çözümleri sunar. Sahip olduğunuz veya kurmayı düşündüğünüz ağ yapısını aşağıdaki temel kavramlar dahilinde inceler ve size en uygun yapıyı sunar.  
 
Toplu Sms
 
İster PC'den ister laptopdan isterseniz tablet bilgisayarınızdan ,internetin olduğu heryerden sms gönderebilirsiniz. Kredi kartı ile 7/24 toplu sms alımı yaparak anında hesabınıza yükleyebilirsiniz.Tüm operatörlere sizin belirlemiş olduğunuz başlıkla mesajlarınızı gönderebilirsiniz.  
 
Alarm İzleme Merkezi
 
Evinizde ve işyerinizde kurulu bulunan alarm sistemleri ile bağlantılı çalışan ve profesyonel bir ekip tarafından 7/ 24 saat izlenerek ,her türlü acil durumda gerekli müdahalenin en kısa sürede yapılabilmesi için ilgili birimleri haberdar ederek yardımın abonemize ulaşmasını sağlayan elektronik güvenlik sistemidir.  
 
Santral Seslendirme
 
Örnek müziklerden birini seçip müşterilerinizi profesyonel bir menüyle karşılayarak prestijinizi arttırın. Otomatik Robot Operatör, şirketinizi arayanları otomatik olarak belirli bir anonsla karşılar ve görüşmek istenilen dahili numaraya veya operatöre yönlendirir.  
 

 
 
          Copyright 2013. Tüm hakları saklıdır.