ANASAYFA KURUMSAL BELGELER HİZMETLER REFERANSLAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 
  AKINSOFT PROGRAMLAR  
   
   
 
 
AKINSOFT E-Site
   
Kullanım Alanları : Apartmanlar, site yönetimleri ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Modüller: Site, blok daire kayıt, toplu aidat işleme, aidat ve diğer borçlandırma tanımları, şahıs kartları, genel ve daire bazlı bakiye listesi modülleri ve web modülünden oluşmaktadır.  
   
 
AKINSOFT NetSürücü
   
Kullanım Alanları: Milli Eğitim Bakanlığı (M.E.B.) Motorlu Taşıtlar Sürücü kurslarına hitap etmektedir. Modüller: Kursiyer kayıt, cari, muhasebe, sınav işlemleri, taksit işlemleri, banka, pos ile ödeme, MEBBİS otomatik işleme sınav sonucu aktarımı modülleri bulunmaktadır.  
   
 
AKINSOFT NetGaleri
   
Kullanım Alanları: Oto Galeriler ve oto alım - satım işlemi yapanlara hitap etmektedir. Modüller: Cari kayıtları,müşteri kayıtları, araç kayıtları, oto alım ve satım işlemleri ekranı, detaylı muhasebe ve günsonu raporu, çok kullanıcılı ve güçlü veritabanı sistemi, ayrıntılı ve görsel raporlar, kendi yazıcı çıktınızı tasarlayabileceğiniz rapor dizayn özelliği modüllerini içermektedir.  
   
 
AKINSOFT NetDental
   
Kullanım Alanları: Diş laboratuarlarına hitap etmektedir. Modüller: Laboratuar ile çalışan doktor kayıtları, dişler üzerinde yapılan işlemler, doktorların ödeme bilgileri, belirtilen aralıklarda kayıt filtreleme modüllerinden oluşmaktadır.  
   
 
AKINSOFT Müvekkilim
   
Kullanım Alanları: AKINSOFT Müvekkilim , Avukatlık Programıdır. Tüm hukuk büroları ile hukuk müşavirliği hizmeti alan tüm işletmelere hitap etmektedir. Modüller: AKINSOFT Müvekkilim , Davalı, davacı, şahit bilgileri kaydı, dava yönetimi, icra takibi, günlük, haftalık ve aylık randevu takibi, borç alacak takibi modüllerinden oluşmaktadır.  
   
 
AKINSOFT NetEmlak
   
Kullanım Alanları: AKINSOFT Emlak Programı, Emlakçılar, Gayrimenkul Şirketleri , arsa, ev, işyeri alım satımı yapan ofislere hitap etmektedir. Modüller: AKINSOFT Emlak Programı, Ev kayıt, işyeri kayıt, büro kayıt, kooperatif kayıt ,arsa, arazi kayıt ve sözleşme modüllerini içermektedir.  
   
 
AKINSOFT NetMuhtar
   
Kullanım Alanları: AKINSOFT Muhtar Programı ; Bütün mahalle muhtarlarına hitap etmektedir. Modüller: AKINSOFT Muhtar Programı ; Hane kayıt, şahıs kayıt, işyeri kayıt, matbu belgelerin basımı modüllerini içermektedir.  
   
 
AKINSOFT E-Ticaret
   
Kullanım Alanları: İnternet üzerinde satış yapmak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir. Modüller: E-Ticaret, Sanal Pos, Kapıda Ödeme, Yönetim Paneli, Ürün Karşılaştırma, Gelişmiş Fiyatlandırma, Excel Veri Transfer Modülü  
   
 
AKINSOFT Wolvox Market Otomasyon
   
Kullanım Alanları: Yazarkasa ve elektronik terazilerini Wolvox ile kullanmak isteyen tüm marketler. Modüller: Yazarkasa - Pos ve elektronik teraziler için entegrasyon modüllerini içerir.  
   
 
AKINSOFT Wolvox Demirbaş
   
Kullanım Alanları: Demirbaş takibi yapmak isteyen tüm muhasebeci ve mali müşavirlere hitap etmektedir. Modüller: Demirbaş kayıt,amortisman raporları, Genel muhasebe ve İşletme defteri entegrasyonu  
   
 

Sayfalar: 1.  2.  3.  4. 

          Copyright 2013. Tüm hakları saklıdır.