ANASAYFA KURUMSAL BELGELER HİZMETLER REFERANSLAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 
  AKINSOFT PROGRAMLAR  
   
   
 
 
AKINSOFT WebEmlak
   
Tüm emlakçılar ve gayrimenkul takibi yapanlar için uygundur. Modüller: Ev, işyeri, büro, kooperatif, arsa ve arazi kayıt bölümleri, iletişim modülü, harita entegrasyonu, kategori basında veri yönetimi.  
   
 
AKINSOFT NetFoto
   
Kullanım Alanları: Fotoğraf stüdyolarına hitap etmektedir. Modüller: Fotoğraf ebatlarının kaydı, müşteri kayıt, işlem kayıt, cari hareketleri modüllerinden oluşmaktadır.  
   
 
AKINSOFT Dersane Otomasyonu
   
Kullanım Alanları: Çok kullanıcılı dersane programı, üniversiteye hazırlık, yabancı dil kursları, ilk ve orta öğretim kurslarına hitap etmektedir. Modüller: Öğrenci ve öğretmen kayıt işlemleri, ders kayıt ve sınav takip işlemleri, harç işlemleri, devamsızlık takibi ve muhasebe modüllerini içermektedir.  
   
 
AKINSOFT Kurs Otomasyonu
   
Kullanım Alanları: Çok kullanıcılı açıköğretim kurs otomasyonu programı, açıköğretim ve bilgisayar kurslarına hitap etmektedir. Modüller: Öğrenci ve öğretmen kaydı, ders çizelgesi oluşturma, öğrenci, öğretmen ve 3. şahıs bakiyeler listesi, kasa modülü yardımıyla direkt gelir ve gider takibi yapabileceğiniz modüllerden oluşmaktadır.  
   
 
AKINSOFT OtoPark
   
Kullanım Alanları: Bütün açık ve kapalı otoparklara hitap etmektedir. Modüller: Giriş-Çıkış işlemleri, plaka tanıma sistemi, abone kayıt, otomatik fiş yazdırma, personel kontrol, hasılat raporları, saat aralıklarına göre ücretlendirme tayin edebilme,bariyer sistemleri modüllerini içermektedir.  
   
 
AKINSOFT TarıMedika
   
Kullanım Alanları: Zirai tarım ilaçları satan firmalara hitap etmektedir. Modüller: Tüm Zirai İlaç kayıtları, formülasyon, ruhsat tarihi, ruhsat no, aktif madde ve miktarı... Cari, Kasa, Stok, Fatura işlemlerinin takibi... Bakanlık kontrol formu modüllerinden oluşmaktadır.  
   
 
AKINSOFT Otel
   
Kullanım Alanları: Tüm otel ve pansiyonlara hitap etmektedir. Modüller: Rezervasyon, oda kayıt, odanın durumu, müşteri hareketleri ve bakiyeler listesi, muhasebe, personel hareketleri ve bakiyeler listesi, otelde kalanlar ve ayrılanlar listesini alabileceğiniz modüllerden oluşmaktadır.  
   
 
AKINSOFT RentAgent
   
Kullanım Alanları: Araç kiralama sektöründeki bütün firmalara hitap etmektedir. Modüller: Araç kayıt, müşteri kayıt, kiralama kayıt, muayene, sigorta, kasko, bakım takip bölümü, kasa ve cari hareket takibi.  
   
 
AKINSOFT NetSigorta
   
Kullanım Alanları: Trafik müşavirlerine hitap etmektedir. Modüller: Ek -9 düzenleme, Ek -1 ve ruhsat basımı modüllerini içerir.  
   
 
AKINSOFT NetKooperatif
   
Kullanım Alanları: Yapı kooperatiflerine hitap etmektedir. Modüller: Birden fazla kooperatif kaydı, üye kayıt, aidat işlemleri, ödeme detayları, hazirun ve ptt listesi, üyenin durumu, kooperatiften ayrılanlar, vade oranları, kasa takibi, valör raporu, etiket zarf ve mektup basımı modüllerinden oluşmaktadır.  
   
 

Sayfalar: 1.  2.  3.  4. 

          Copyright 2013. Tüm hakları saklıdır.