ANASAYFA KURUMSAL BELGELER HİZMETLER REFERANSLAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 
  IP111 IP Telefon  
   
   
 
 
IP111 IP Telefon
 

Karel IP Santrallar ve diğer SIP uyumlu ürünlerle birlikte çalışan, KAREL IP111 IP Telefon estetik tasarımı, HD ses kalitesi, full-dublex handsfree ve fark yaratan diğer özellikleriyle, internet erişimi olan heryerde kesintisiz iletişim sağlar.

Birkaç çalışanın olduğu uzak ofislerdeki aboneler yada hareketli kullanıcılar internet üzerinden, Karel IP santralın sunmuş olduğu IP telefon uygulaması sayesinde merkezdeki telefon santralının bir abonesi haline gelmektedirler.

Birden çok lokasyonda hizmet veren işletmelerde kullanılan IP telefon uygulaması hem iletişim giderlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlamakta, hem de her an her yerden ulaşılabilirliği mümkün kılmaktadır.

KAREL IP111 IP telefonlar Karel IP santral ile SIP protokolü üzerinden haberleşmektedir. G.711, G.729, G.723, G.722 ve G.726 ses kodeklerini desteklemektedir. Handsfree özelliği ve kulaklık çıkışı da bulunan IP telefonlar, çağrı merkezi uygulamalarında da kullanılabilmektedir.

IP111 HD ses kalitesine sahiptir (Genişbant G.722 HD ses kodeği).

IP111 üzerinde bulunan 2 port ethernet switch sayesinde mevcut network kablosu üzerinden hem telefon hem bilgisayar çalışabilmektedir. Opsiyonel PoE desteği sayesinde uyumlu network donanımları kullanılıyorsa IP111 herhangi bir adaptör ihtiyacı duymadan çalışabilmektedir.

Telefon üzerindeki bekletme, aktarma, konferans, yönlendirme, tekrar arama, rahatsız edilmeme, sesli mesaj, telefon rehberi tuşları sayesinde sık kullanılan özelliklere kolayca ulaşılabilmektedir. Mesaj lambası sayesinde aboneye sesli mesaj bırakılması halinde ışıklı olarak abone uyarılmaktadır.


    SIP desteği
    HD ses kalitesi
    Aynı anda aktif 2 hat desteği.
    3 satır LCD
    2 adet hat yönetim, onay ve yön tuşları
    Caller ID
    G. 729A, G.729B, G. 723, G. 726, G.711, G.722 kodek desteği
    2 ethernet switch port
    3'lü konferans görüşme
    Kulaklık çıkışı ve kulaklık kontrol tuşu
    Full-Dublex handsfree görüşme
    Ses seviye ayarı
    Sesli mesaj uyarı lambası
    300 kayıt kapasiteli telefon defteri
    Tarih & Saat bilgisi
    Son numara tekrarı
    Gelen çağrı kısıtlama
    Rahatsız edilmeme
    Çağrı bekletme
    Yönlendirme
    Aktarma
    Enerji kesintisinde korunan kullanıcı ayarları
    Power over Ethernet (PoE) (Opsiyonel)
 

 
Ücretsiz Keşif
 
Fiyat Listesi
 
Download
 
 
 
          Copyright 2013. Tüm hakları saklıdır.